Nabídka piva

SVIJANY  11°
Svijany Máz je světlé speciální pivo, které je složeno z pitné vody, plzeňského sladu, cukru, chmelu a chmelových extraktů. Svijanské pivo je vyrobeno tradičním technologickým postupem obvyklým pro výrobu českého piva. Je čtyřikrát chmeleno a nepasterováno. Obsah alkoholu 4,8 %

BERNARD 10°
Nepasterizované světlé výčepní pivo s intenzivní hořkostí, výrazným řízem, s chmelovou vůní a s bohatou pěnou. Obsah alkoholu 3.8% .

BERNARD  polotmavý  12°
Nepasterizovaný speciální typ polotmavého ležáku, vyráběný podle receptury Rodinného pivovaru. Využívá se zde vhodné kombinace světlého a karamelového sladu. Hořkost je v harmonii s jemnou karamelovou vůní a plnou chutí. Obsah alkoholu 4,7 %.

PLZEŇ 12°
Již přes 160 let se vyrábí v Plzni spodně kvašený světlý ležák, který díky kvalitě surovin, vody, vlastní kultuře pivovarských kvasnic, několika generacemi předávaného know-how plzeňských sládků a svým specifickým výrobním postupem vyniká nezaměnitelnou chutí a kvalitou. Receptura piva Pilsner Urquell vznikla náhodou. Původně mělo jít o pivo bavorského typu (tmavé pivo s hustou pěnou). Názvem Pils (podle Pilsner Urquell) se nazývá jeden z druhů piva. Jedná se o převážně světlé pivo plné chuti s výraznou hořkostí. Kromě Plzně se pivo vaří ještě v ruské Kalugi a polských Tychách. Obsah alkoholu 4,4 %.


Ochutnávky piva

Srdečně Vás zveme na  ochutnávky alternativních piv z menších pivovarů. Naše aktuální  nabídka je zveřejněna v baneru "Plán ochutnávek" s datem narážení sudu. Převážně budou tyto termíny cca 1x za 7 - 14 dní a pivo bude točeno pouze do vyčerpání zásob.